ساخت تیزر تبلیغاتی مناسب اینستاگرام

اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و در اینستاگرام پیج فعالی دارید و یا قصد این را دارید که تبلیغات داشته باشید ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند به کسب و کار شما وجه ای مناسب و اعتباری فراوان ببخشد . ما با توجه به نیازمندی های متقاضیان عزیز تیزرهایی را در سبک و سیاق گوناگون آماده نموه ایم تا مشتریان گرامی با انتخاب یکی از آن ها به مقصود خود برسند و به برند تجاری خود اعتباری ببخشند تا نگاه هر بیننده ای را در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام جلب نمایند . ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام توسط مجموعه تیزر میکر با بهترین قیمت ها و تعهد کاری بالا انجام خواهد گرفت به صورتی که شما تبدیل به مشتری دائمی ما خواهید شد .

برای سفارش تیزر فرقی نمی کند از کجای ایران با ما تماس می گیرید و در کدام شهر ساکن هستید زیرا که ما از سراسر ایران و بعضا از خارج از کشورمان نیز مشتریان کثیری داریم که بدون هیچ مشکلی و از طریق ارتباط تلفنی و یا شبکه های مجازی خواسته های آنها را انجام می دهیم . پس بدون هیچ دغدغه و نگرانی خواسته های خود را با ما مطرح سازید و در کمترین زمان تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی خود را تحویل بگیرید . توصیه ما به شما این است که اگر قصد ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام را دارید این مقاله را تا انتها دنبال نمایید زیرا که سعی نموده ایم به تمامی سوالات احتمالی شما پاسخ بدهیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید .

تعرفه های ساخت تیزر اینستاگرام

برای اینکه شما به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید و انتخاب بهتری داشته باشید ما در اینستاگرام خود در هر پستی که تیزر آماده ای قرار داده شده است قیمت های سفارش را نیز درج نموده ایم این قیمت ها کاملا به روز می باشند . قیمت گذاری ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام بر اساس میزان ساعاتی که از ما زمان خواهد برد چه در بحث ادیت و جایگزینی ها و چه در بحث زمان خروجی گرفتن از پروژه ها صورت گرفته است . تعرفه ها نیز کاملا نسبت به کیفیت و زحمتی که برای این مجموعه دارند نازل در نظر گرفته شده اند و به همین دلیل دارای تخفیف نخواهند بود . ولی این تضمین را به شما می دهیم که تعرفه های این مجموعه کاملا مناسب و مقرون به صرفه می باشد و شما می توانید این قیمت ها را با سایر مجموعه های که به صورت حرفه ای کار می کنند مقایسه نمایید .

مراحل انجام کار

برای ساخت تیزر تبلیغاتی سعی نموده ایم که مراحل انجام کار به ساده ترین روش ممکن بوده . و تیزر آماده شده و ورژن نهایی با سلیقه شما همسو باشد . ابتدای کار شما باید با توجه به کسب و کار خود از میان تیزرهای ساخته شده ما در اینستاگرام یکی را برگزینید یا اینکه از ما برای انتخابی بهتر مشاوره بخواهید سپس با توجه به همان تیزر باید تصاویر و یا ویدوهای خود به همراه متن هایتان را برای جایگزینی در کلیپ تبلیغاتی برای ما ارسال نمایید . فایل های ارسالی شما باید دارای کیفیت مناسبی باشند و به همین دلیل پیشنهاد ما این است که ارسال آنها یا از تلگرام صورت گیرد و یا اینکه برای این مجموعه به ایمیلی که برای شما ارسال خواهد شد فرستاده شود .

بعد از اینکه فایل های شما به دست ما رسید ما عملیات ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام را شروع می کنیم و در مدت دو تا سه روز کاری به شما تحویل خواهیم داد . لازم به ذکر است که در صورت ویرایش ما یک مرحله انجام ویرایش و اصلاحات در چهارچوب همان تیزر برای شما انجام خواهیم داد .

ساخت تیزر برای هر شغلی

فرقی نمی کندکه در چه زمینه شغلی فعال هستید و کسب و کار شما چیست تیزرهایی که ما برای شما آماده کرده ایم مناسب کلیه مشاغل در موضوعات مختل می باشد . جدا از تیروهای عمومی و تبلیغاتی که قابل استفاده بر روی کلیه موضوعات می باشند این مجموعه انحصارا یک سری تیزرها برای مشاغل خاص آماده نموده است که دارای جذابیت های بیشتری هستند که در صورت نیاز میتوانیم با توجه به کسب و کار شما آنها را به شما معرفی نماییم و از میان آنها یکی را برگزینید . ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند برای وب سایت شما و یا همان صفحه پیج شما نیز صورت گیرد کافیست نمونه های ما را بازدید کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید و با دارا بودن یک تیزر مناسب در اینستاگرام و تبلیغات خود بدرخشید و مشتریان زیادی را کسب نمایید .

مدت زمان آماده شدن تیزر

در حالت نرمال برای تیزرهایی که آماده نموده ایم و شما انتخاب می کنید دو تا سه روز کاری را به دلیل حجم خواسته شده مشتریان باید در نظر بگیرید . اگر پروژه ای نیاز به مدت زمان بیشتری داشته باشد قبل از واریز وجه از سمت شما حتما به اطلاع شما خواهد رسید . برای برخی از پروژه ها نیز ممکن است کمتر از 24 ساعت تیزر را آماده نمود . پس در نظر داشته باشید اگر برنامه ریزی نموده اید که در تاریخ خاصی ویدیوی ساخته شده را استفاده نمایید حتما با پیش بینی مدت زمان حاضر شدن آن سفارش خود را با مجموعه تیزر میکر مطرح سازید .

چرا باید تیزر تبلیغاتی داشته باشیم

با ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام می توانید خدمات و ویژگی ها خود را به صورتی جذاب و دیدنی مختصر و مفید به مخاطبان خود انتقال دهید که این موضوع میتواند مشتریان بالقوه شما را بیشتر مجاب نماید که از محصولات و یا خدمات شما استفاده نمایند . هر چه شما بیشتر به کسب و کار و تبلیغات خود اهمیت بدهید و جلوه بهتری را ارائه بدهید طبیعتا افراد بیشتری را جذب برند خود می نمایید بنابراین با داشتن یک یا چندین کلیپ تبلیغ زیبا و جذاب در اینستاگرام بدرخشید و به اعتبار خود بیافزایید . در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ویدیوها نسبت به تصاویر بسیار بازدید بهتری دارند و برای مخاطبان نیز جذاب تر هستند به همین دلیل پیشنهاد می گردد که حتما برای کسب و کار خود تبلیغات ویدیویی را در دستور کار قرار دهید .

چرا تیزر میکر ؟

تیم تیزر میکر در وهله اول در پی جذب رضایت شما می باشد به طوری که تبدیل به مشتری دائمی این مجموعه گردید و حتی خدمات ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی نمایید . پس با خیال آسوده با ما تماس بگیرید و سفارش خود را مطرح بسازید . این مجموعه دارای تعهد کاری بسیار بالا می باشد و دقیقا طبق توافق اولیه که با شما خواهیم داشت انجام وظیفه خواهیم نمود تا رضایت صد در صدی شما جلب گردد .

ساخت استوری تبلیغاتی

علاوه بر ویدیو کلیپ های تبلیغاتی مجموعه ما می تواند برای شما استوری های جذاب تبلیغاتی نیز آماده نماید که نمونه های برخی از آنها را می توانید در پیج اینستاگرام ما مشاهده نمایید . این تیزرها با توجه به نیاز شما در طرح های گوناگونی ساخته شده اند تا جوابگوی هر نیازی باشند

راه های ارتباطی با این مجموعه

برای ارتباط با ما می توانید با یکی از شماره های 02166989370 و یا 09029085778 تماس بگیرید و یا اینکه از طریق صفحه تماس با ما و شبکه های اجتماعی ذکر شده به ما پیام دهید

مراحل انجام کار