ساخت تیزر معرفی وب سایت

همه ی ما امروزه می توانیم ساخت تیزر معرفی وب سایت خود را با کمترین هزینه ی ممکنه داشته باشیم حال می خواهید بدانید چگونه می توانید از این امتیاز بهره مند شوید با ما همرا باشید تا در مورد ساخت تیزر معرفی وب سایت خود اطلاعات کامل را کمسب کنید همین طور در مورد نحوه ی عملکرد ما بدانید و در نتیجه در مورد قیمت تمام شده ی یک تیزر معرفی وب سایت بدانید .

نحوه ی ساخت تیزر معرفی وب سایت

اگر می خواهید بدانید که گروه تیز میکر چگونه ساخت تیزر معرفی وب سایت را برای شما انجام می دهد ، ساده ترین شکل ممکن به شما توضیح می دهیم ما از شما عکس ها و فیلم های باکیفیت را در یافت کرده و در نتیجه با توجه به سلیقه ی شخصی شما و همین طور اهنگ مورد نظرتان برایتان ساخت تیزر معرفی وب سایت را انجام می دهیم حتی برای نمونه نیز می تواانید نمونه های مارا در اینستاگرام ما دنبال کنید و هر کدام را که دوست دارید برای خود بگزینید .

برای ساخت تیزر معرفی وب سایت سعی نموده ایم که مراحل انجام کار به ساده ترین روش ممکن بوده . و تیزر آماده شده و ورژن نهایی با سلیقه شما همسو باشد . ابتدای کار شما باید با توجه به کسب و کار خود از میان تیزرهای ساخته شده ما در اینستاگرام یکی را برگزینید یا اینکه از ما برای انتخابی بهتر مشاوره بخواهید سپس با توجه به همان تیزر باید تصاویر و یا ویدوهای خود به همراه متن هایتان را برای جایگزینی در کلیپ تبلیغاتی برای ما ارسال نمایید . فایل های ارسالی شما باید دارای کیفیت مناسبی باشند و به همین دلیل پیشنهاد ما این است که ارسال آنها یا از تلگرام صورت گیرد و یا اینکه برای این مجموعه به ایمیلی که برای شما ارسال خواهد شد فرستاده شود .

بعد از اینکه فایل های شما به دست ما رسید ما عملیات ساخت تیزر وب سایت را شروع می کنیم و در مدت دو تا سه روز کاری به شما تحویل خواهیم داد . لازم به ذکر است که در صورت ویرایش ما یک مرحله انجام ویرایش و اصلاحات در چهارچوب همان تیزر برای شما انجام خواهیم داد .

ویژگی های برتر ساخت تیزر معرفی وب سایت

در اصل یک ساخت تیزر حرفه ای و در مدت زمان کوتاه را می توانید برای خود داشته باشید که در کنار تمام مزایایی که دارد قیمت مناسبی نیز برای شما دارد . در یک نگاه کلی ویژگی های برتر ساخت تیزر معرف وب سایت را برایتان شرح می دهیم تا بدانید ساخت تیزر توسط تیزر میکر چه برتری هایی را برایتان دارد :

  • مدت زمان تحویل کمتر از حتی یک روز ( در بعضی موارد خاص ولی سر جمع یک تا سه روز زمان لازم است )
  • قیمت بسیار مناسب در مقابل تیزری حرفه ای و شکیل برای وب سایت شما
  • کاملا متناسب با سلیقه ی شخصی شما

این خلاصه ای از ویژگی هایی  هست که شما می توانید در کنار تیزر میکر برای خود تجربه کنید و یک تیزر معرفی وب سایت مناسب برای خود داشته باشید .

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد کار با ما با این شماره تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام ما با ما در ارتباط باشید .

شماره تماس با ما :

09029085778

تعرفه های ساخت تیزر معرفی وب سایت

برای اینکه شما به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید و انتخاب بهتری داشته باشید ما در اینستاگرام خود در هر پستی که تیزر آماده ای قرار داده شده است قیمت های سفارش را نیز درج نموده ایم این قیمت ها کاملا به روز می باشند . قیمت گذاری ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام بر اساس میزان ساعاتی که از ما زمان خواهد برد چه در بحث ادیت و جایگزینی ها و چه در بحث زمان خروجی گرفتن از پروژه ها صورت گرفته است . تعرفه ها نیز کاملا نسبت به کیفیت و زحمتی که برای این مجموعه دارند نازل در نظر گرفته شده اند و به همین دلیل دارای تخفیف نخواهند بود . ولی این تضمین را به شما می دهیم که تعرفه های این مجموعه کاملا مناسب و مقرون به صرفه می باشد و شما می توانید این قیمت ها را با سایر مجموعه های که به صورت حرفه ای کار می کنند مقایسه نمایید .

ساخت تیزر برای هر شغلی

شما می توانید برای هر کسب و کاری که در آن هستید و یا هر حرفه و پیشه ای که دارید تیزر تبلیغاتی تهیه کنید .فرقی نمی کندکه در چه زمینه شغلی فعال هستید و کسب و کار شما چیست تیزرهایی که ما برای شما آماده کرده ایم مناسب کلیه مشاغل در موضوعات مختل می باشد . جدا از تیروهای عمومی و تبلیغاتی که قابل استفاده بر روی کلیه موضوعات می باشند این مجموعه انحصارا یک سری تیزرها برای مشاغل خاص آماده نموده است که دارای جذابیت های بیشتری هستند که در صورت نیاز میتوانیم با توجه به کسب و کار شما آنها را به شما معرفی نماییم و از میان آنها یکی را برگزینید . ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام می تواند برای وب سایت شما و یا همان صفحه پیج شما نیز صورت گیرد کافیست نمونه های ما را بازدید کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید و با دارا بودن یک تیزر مناسب در اینستاگرام و تبلیغات خود بدرخشید و مشتریان زیادی را کسب نمایید .

مدت زمان آماده شدن تیزر

همان طور که بالا تر گفته شد یک تیزر معرفی وب سایت و یا هر تیزر تبلیغاتی دیگری در مدت مزانی بین یک تا حداکثر سه روز زمان برای آماده شدن لازم دارد . در حالت نرمال برای تیزرهایی که آماده نموده ایم و شما انتخاب می کنید دو تا سه روز کاری را به دلیل حجم خواسته شده مشتریان باید در نظر بگیرید . اگر پروژه ای نیاز به مدت زمان بیشتری داشته باشد قبل از واریز وجه از سمت شما حتما به اطلاع شما خواهد رسید . برای برخی از پروژه ها نیز ممکن است کمتر از 24 ساعت تیزر را آماده نمود . پس در نظر داشته باشید اگر برنامه ریزی نموده اید که در تاریخ خاصی ویدیوی ساخته شده را استفاده نمایید حتما با پیش بینی مدت زمان حاضر شدن آن سفارش خود را با مجموعه تیزر میکر مطرح سازید .

علت داشتن تیزر وب سایت

شما برای کسب و کارتان هر گونه تبلیغات و هزینه ای را حاضرید انجام دهید تا بتوانید در رقابت با دیگر همکاران موفق و پیروز از میدان نبرد بیرون بیایید ساخت تیزر نیز جز تبلیغاتیست که علاوه بر این که جلوه ی بسیار مناسبی برای شما به وجود می آورد شما می توانید با ایت تیزرهای به راحتی هر چه بیشتر خود را در مکان پر بازدیدی چون اینستاگرام به نمایش بگذارید و زیبا تر از قبل بدرخشید .  پ

داشتن تبلیغات مناسب می تواند تاثیر به سزایی در کسب و کار شما داشته باشد این تیزر های نیز تبلیغاتی هستند که بسیار می توانند نیرو بخش شما در رقابت با همکارانتا باشد پس عجله کنید و ساخت تیزر معرفی وب سایت خود را با این قیمت های مناسب به تاخیر نیندازید تا بهترین ها را برای کسب و کار خود رقم بزنید .

چرا تیزر میکر ؟

تیم تیزر میکر در وهله اول در پی جذب رضایت شما می باشد به طوری که تبدیل به مشتری دائمی این مجموعه گردید و حتی خدمات ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی نمایید . پس با خیال آسوده با ما تماس بگیرید و سفارش خود را مطرح بسازید . این مجموعه دارای تعهد کاری بسیار بالا می باشد و دقیقا طبق توافق اولیه که با شما خواهیم داشت انجام وظیفه خواهیم نمود تا رضایت صد در صدی شما جلب گردد .

ساخت استوری تبلیغاتی

علاوه بر ویدیو کلیپ های تبلیغاتی مجموعه ما می تواند برای شما استوری های جذاب تبلیغاتی نیز آماده نماید که نمونه های برخی از آنها را می توانید در پیج اینستاگرام ما مشاهده نمایید . این تیزرها با توجه به نیاز شما در طرح های گوناگونی ساخته شده اند تا جوابگوی هر نیازی باشند

راه های ارتباطی با این مجموعه

برای ارتباط با ما می توانید با یکی از شماره های 02166989370 و یا 09029085778 تماس بگیرید و یا اینکه از طریق صفحه تماس با ما و شبکه های اجتماعی ذکر شده به ما پیام دهید

مراحل انجام کار