ساخت تیزر تبلیغاتی مناسب اینستاگرام

یکی از دغدغه های بزرگ زن و شوهرهای امروزی این است که چگونه سوپرایزی برای هم داشته باشند و در اصل به دنبال خاص تر کردن فضای زندگیشان هستند و ممکن است خیلی از کارها را انجام داده باشند اما اگر به دنبال کاری جدید و متفاوت برای همسر خود می گردید حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید و یا حتی اگر به دنبال داشتن یک کلیپ زیبا از مراسم عروسی خود و یا گلچینی ازعکس های مراسم عروسی خود هستید که هزینه ی مناسبی نیز برای شما داشته باشد و یا اگر می خواهید همسر خود را برای سالگرد ازدواجتان سوپرایز کنید  ، پیشنهاد ما ساخت کلیپ عروسی اینستاگرام  توسط تیزر میکر با نازل ترین قیمت هاست .

می توانید با ساخت این قبیل کلیپ ها ،یک سوپرایز خاص برای سالگرد ازدواجتان داشته باشید ،و یا یک ثبت خاطره ی متفاوت از مراسم ازدواجتان را برای خود رقم بزنید ، یا حتی یک دعوت نامه ی الکترونیکی برای عروسی خود بسازید و این دعوت نامه را به تمام کسانی که دوست دارید ارسال کنید .

شما می توانید با ساخت کلیپ عروسی برای اینیستاگرام توسط مجموعه ی تیزر میکر با قیمتی مناسب همسر خود را سوپرایز کنید و برای سالگرد ازدواجتان از عکس ها و یا قسمت هایی از فیلم عروسی کلیپ خاص و متفاوت بسازید و در سالگرد ازدواجتان و یا هر مناسبی به همسر خود هدیه دهید .

گروه تیزر میکر با ساخت کلیپ هایی با سلیقه ی شما امادست تا برای شما یک ثبت خاطره ای خاص را رقم بزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید .

تعرفه های ساخت تیزر اینستاگرام

قبل از توضیح در مورد نحوه ی عملکرد تیزر میکر و باقی صحبت ها ، لازم است شما درمورد قیمت های ساخت کلیپ اطلاعاتی داشته باشید .

قیمت و هزینه های ساخت کلیپ عروسی اینستاگرام امروزه بسیار گزاف و سنگین هستند اما گروه تیزر میکر اینجاست تا هزینه های گزاف را برای شما به حداقل برساند و کلیپ ساخته شده کاملا متناسب با انتخاب شما باشد و شما می توانید برای اطلاع از قیمت های دقیق به پیج اینیستاگرامی ما مراجعه کرده و با توجه به کلیپ انتخابی قیمت ها را که در زیر پست درج شده مشاهده کنید .

شما حتی می توانید کنار کلیپ اصلی عروسی خود یک مینی کلیپ توسط گروه تیزر میکر برای خود بسازید و خاص ترین ها باشید . حال با توجه به آن چه گفته شد برای ساخت کلیپ به پیج اینیستاگرامی ما مراجعه کرده و از قیمت ها و  نمونه های کلیپ های ما مطلع شوید .

نحوه عملکرد تیزر میکر

گروه تیزر میکر نمونه هایی از کلیپ ها را برای شما آماده کرده است تا شما بتوانید یکی از ان ها را انتخاب کرده و با توجه به سلیقه ی شما ان را برای شما آماده سازی کند .

در اصل این نمونه کلیپ های اماده به شما کمک می کند تا نتیجه ی کار تمام شده را قبل از اتمام کار مشاهده کنید و کلیپ انتخابی شما کاملا با به پسند و سلیقه شما در آخرکار باشد .

انتخاب آهنگ تا ساخت آهنگ مخصوص شما

یک نکته ی مهم و اساسی که برای شما وجود دارد شما می توانید اهنگ مورد نظر خود را برای کلیپ انتخابی خود به گروه تیزر میکرارایه بدهید تا آهنگ مورد نظر شما را روی کلیپ عروسیتان قرار دهیم و اما حتی اگر دنبال خاص تر کردن فضای کلیپ برای خودتان هستید ما اینجاییم تا فضا را برای شما شخصی تر و متفاوت تر از هر آنچه قبلا دیده اید بکنیم و به نوعی اگر می خواهید کلیپ عروسیتان اثر انگشت مختص به خود را داشته باشد ما این جاییم تا اثر انگشتی به کلیپ عروسی شما هدیه بدهیم .سوال پیش می آید چگونه ؟؟؟ شما می توانید با یک هزینه ی جدا برای ساخت آهنگ  از گروه تیزر میکر بخواهید تا یک آهنگی نیز برای کلیپ شما بسازند وبا اندک هزینه ای جدا برای کلیپ عروسی خود اثر انگشتی بیافرینید که مختص به عشق شماست و از اهنگی که فقط برای کلیپ شماست نهایت لذت ببرید . شما می توانید آهنگ را به صورت کامل از ما بخرید یعنی اثر هنری که فقط حق استفاده اش برای شماست و یا با قیمت کمتر آهنگ برای شما ساخته شود و برای اولین بار روی کلیپ شما گذاشته شود .

اگر هر گونه سوالی در مورد نحوه ی کار تیزر میکر و چگونگی ساخت کلیپ عروسی البته با امتیازی متفاوت در مورد هزینه و در اصل اگر به دنبال ساخت کلیپ بدون پرداخت هزینه های گزاف هستید می توانید به پیج اینیستاگرامی ما مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید .

شماره تلفن تیزر میکر :

09127114132

02166989370

09029085778

مراحل انجام کار